آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های جیوری بوده است. در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

.

شرایط بازگرداندن کالا

**در صورت ایراد و یا زدگی :

در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند، هزینه ارسال کالا به مشتری قابل بازگشت نخواهد بود.

هرگونه استفاده نادرست از محصول که باعث ایجاد تغییر ظاهر اولیه و یا آسیب های دیگر شود شامل ضمانت کالا نمیشود.

ضمانت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در شرایط اولیه خود محصول – جعبه –اشانتیون کالا سالم باشد و از آن استفاده نشده باشد.

**مغایرت داشتن کالا:

مغایرت کالا باید قبل از استفاده کردن تشخیص و به شرکت اطلاع داده شود تا توسط کارشناسان تایید و عملیات بازگردانی انجام شود. بدیهی است در صورتی که از محصول استفاده شده باشد و یا جعبه و یا بسته بندی محصول از بین برود. امکان تعویض ویا برگشت کالا وجود ندارد.

ضمانت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در شرایط اولیه خود محصول – جعبه –اشانتیون کالا سالم باشد و از آن استفاده نشده باشد.

** لغو سفارش :

برای لغو سفارش هر چه سریعتر با شماره تلفن و با واحد پیگیری جیوری تماس بگیرید تا هر چه سریعتر قبل از ارسال سفارش شما لغو و مبلغ کالا عودت داده شود .


با ما در تماس باشین
ساعت پاسخگویی ۹ تا ۲۳ همه روزهای هفته

ساعت پاسخگویی ۹ تا 16 در روزهای کاری

 

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۲ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

**اگر سایز کالا مناسب نباشد:

درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که محصول خریداری شده تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی محصول هیچگونه آثار استفاده مانند لکه – رنگ پریدگی یا بوی عطر چین و چروک – تاخوردگی – شکستگی وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

در تعویض سایز، هزینه ارسال بر عهده خریدار می باشد ، پس لطفا با توجه به راهنمایی ها و توضیحاتی که قبل از ارسال محصول انجام می شود سایز مناسب را انتخاب نمایید تا نیاز به تعویض نباشد.

مهلت اعلام هرگونه مشکل و ایراد احتمالی در کالا تا 7 روز  بعد از تحویل سفارش می باشد و طبیعی است که بعد از این مدت فروشگاه هیچگونه تعهد و وظیفه ای در قبال این موارد ندارد.

امکان تعویض یک کالا با کالای دیگر تنها در صورتی انجام میشود که محصول و یا سایز مورد نظر کد درخواستی رو موجود نداشته باشیم .

**وضعیت تحویل کالاهای قابل تعویض چگونه باید باشد ؟

محصول در شرایطی که جعبه سالم و تمیزبوده ،خط خوردگی و چین و چروک تا شدگی و علامتی از استفاده در محصول قابل رویت نباشد، قابل تعویض هستند.

.

** نحوه ارسال کالا ؟

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی جینا گالر ی تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری کنید.

برای ارسال، باید کالا در جعبه اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید)

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید برای بازکرداندن کالا از پست سفارشی استفاده کنید . لازم به ذکر است هزینه ارسال برای بازگرداندن کالا به عهده مشتری میباشد .

اگر ساکن شهر تهران هستید برای بازگرداندن کالا ابتدا با کارشناسان جینا گالری هماهنگ کنید . که در این صورت پیک برای بازگرداندن کالا فرستاده میشود . وبعد از اینکه محصول نزد شرکت جیناگالری رسید مبلغ محصول خریداری عودت داده میشود.

از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

برای ارسال کالا از طریق تلگرام یا واتساپ یا اینستاگرام یا سایت با همکاران ما ارتباط باشید.

 

شماره تلگرام و واتساپ تعویضی :                                                       09010495448


با ما در تماس باشین
ساعت پاسخگویی ۹ تا ۲۳ همه روزهای هفته

ساعت پاسخگویی ۹ تا 16 در روزهای کاری

** نحوه محاسبه هزینه ارسال؟

اگر پس از دریافت محصول خریداری شده ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان ما برسد، هزینه‌های ارسال بر عهده فروشگاه جیوری است.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به فروشگاه جینا گالری  ارسال شود.

نارضایتی از محصول :

اگر پس از دریافت محصول خریداری شده توسط مشتری مورد پسند قرار نگرفت .فروشگاه جیناگالری میتواند محصول را با مدل های دیگر تعویض کند .

** روند رسیدگی به درخواست مشتری

کارشناسان خدمات پس از فروش جیناگالری ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی وکنترل میکنند، اگر ایراد مغایرت یا آسیب دیدگی توسط کارشناسان جیناگالری تایید شودکالا تعویض خواهد شدویا مشتری میتواند کالای خود را با کالای دیگرجایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگردر زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی واقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد ، جیناگالری بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال میکند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر،تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه میشود.

برای کالای گرانتر ، مشتری تفاوت را پرداخت میکند و برای کالای ارزانتر جیناگالری تفاوت قیمت را به حساب مشتری واریز میکند.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط جیناگالری ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد. از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش جیناگالری است.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

برای ارسال درخواست خود از طریق راه های ارتباطی در تماس با ما برای ما ارسال کنید

4/5 (2 نظر)